Компанія

«ВІД ФЕРМИ – ДО ЛОЖЕЧКИ»

Такий принцип роботи ТОВ «Хмільницький завод сухого знежиреного молока «Молочний Візит» – одного з лідерів виробництва молочної продукції.

Основна сфера діяльності підприємства: виробництво масла, сиру, кисломолочних продуктів, сухої сироватки та сухого знежиреного молока.

Продукція ТМ «Молочний Візит» користується високим попитом в Україні  та експортується за кордон.

Наші партнери знають, що співпраця з нами – це надійно: відмінна якість продукції, оперативне реагування на запити, вчасні поставки, дотримання вимог зберігання і транспортування, добросовісне виконання умов договору.

Наші споживачі впевнені, що продукція ТМ «Молочний Візит» – це широкий асортимент натуральної, завжди свіжої молочної продукції. Це – відмінний смак, якість, користь і безпека. Для цього на заводі впроваджено детальний контроль на всіх етапах виробництва, а постійна модернізація виробничих ліній та пошук кращих технологічних рішень дозволяє нам бути сучасними та передовими виробниками.

Історія заводу

1928
Будівництво Хмільницького заводу сухого знежиреного молока. В цей період робочий персонал налічував усього 12 робітників, а всі молочні товари виготовляли вручну.
1941-1945
Завод частково зруйновано.
1949
Добудовано цех сухого молока і модернізовано ручну маслобойку.
1952
Встановлено поточну лінію з виробництва масла. Чисельність працівників збільшилась до 70-ти.
1962
Виробництво частково стало механізованим, за рахунок чого збільшились об’єми виготовлення молочної продукції. Завод став одним із кращих у Вінницькій області. В цей період на заводі працювало 105 співробітників.
1963-1991
Стрімкий розвиток заводу, високий рівень виробництва продукції.
2004
Хмільницький завод сухого знежиреного молока оголошено банкрутом.
2007
Залишки та назву занепалого Хмільницького заводу сухого знежиреного молока придбало агропромислове науково-виробниче підприємство «Візит».
Розпочато реконструкцію та будівництво нових сучасних цехів з максимально автоматизованим обладнанням європейського зразка.
з 2012
Молочний завод пройшов повну модернізацію. Тут працюють досвідчені спеціалісти високого рівня підготовки, а виробничі приміщення оснащені сучасним обладнанням та власною лабораторією.

Виробництво Замкнутий цикл

Ферми

Молоко-сировина на виробництво потрапляє завжди свіжим, тривалість транспортування від ферми до заводу мінімальна, так як поблизу ТОВ «Хмільницький завод СЗМ «Молочний Візит» знаходиться власний молочно-тваринний комплекс.

Корми

Стан здоров’я корів - у пріоритеті. Харчування у цьому має велику роль, тому якості кормів відведена особлива увага. В екологічно чистих районах Вінниччини ми вирощуємо кормові культури, тому харчування поголів’я натуральне та повноцінне.

Контроль якості

Виключно свіже молоко

Лабораторне дослідження фізико-хімічних та мікробіологічних показників.

Дотримання вимог ДСТУ, ХАССП ISO 22000, ISO 9001, ISO 14001.

Найсучасніше обладнання

Виробничі потужності оснащено новим сучасним автоматизованим обладнанням європейського зразка, яке забезпечує мінімізацію фізичного втручання людини у процес виробництва, а також максимально зберігає поживні цінності продукту і смакові властивості.

Продукція
Асортимент ТМ «Молочний Візит» включає масло різної жирності, тринадцять видів сиру (тверді і напівтверді), кисломолочний сир, молоко, сметану, кефір, ряжанку, йогурт, сухе знежирене молоко, суху сироватку.

Ми щоденно доставляємо нашу продукцію у різні куточки України. Вчасні поставки, добросовісне виконання умов договорів, дотримання умов зберігання і транспортування для збереження поживних властивостей та якості молочної продукції.

Якість

Вся продукція ТМ «Молочний Візит» відповідає високому рівню якості.

Процес виробництва приведено у відповідність до ключових міжнародних стандартів серії ISO:

  • ISO 9001:2015 – система управління якістю. На підприємстві впроваджена і успішно функціонує система менеджменту якості, яка відповідає міжнародним вимогам.
  • 14001:2015 – система екологічного управління. Виробництво виконує норми екологічної безпеки і дотримується усіх необхідних заходів для збереження навколишнього середовища.
  • НАССР ISO 22000 – система управління безпечністю продукції на кожному етапі виробництва. Аналіз виробничих процесів, виявлення потенційних ризиків та управління ними для запобігання, усунення або зниження рівня ризику.

Система НАССР на сьогоднішній день визнана у всьому світі як найбільш ефективний засіб забезпечення безпеки технологічних процесів виробництва харчових продуктів.

Наявність сертифікатів ISO у ТОВ «Хмільницький завод СЗМ «Молочний Візит» свідчить про досягнутий рівень надійності нашого підприємства як виробника і постачальника молочної продукції.

iso

ХАССП ISO 22000
ISO 9001
ISO 14001

dstu

ДСТУ

Фінансова звітність

Звіт про управління за 2021 рік

Звіт незалежного аудитора за 2021 рік

Баланс за 2021 рік

Звіт про фінансові результати за 2021 рік

Звіт про рух грошових коштів за 2021 рік

Звіт про власний капітал за 2021 рік

Примітки до фінансової звітності за 2021 рік

Додаток до приміток річної звітності